Predstavujeme Vám "Úprimný Obuvák"!

stihnete si ho uchmatnúť do Vianoc aj vy?

Úprimný Obuvák je nová značka, ktorá prináša originálne výrobky spájajúce kvalitu, praktickosť a veľkú dávku otvorenosti.

Zobraziť ponuku

Obuvák, ktorý (sa do) Vás obuje.

Úprimný Obuvák je stelesnením toho, čo sa niekedy bojíme povedať, alebo si to radšej nechávame pre seba. V dobe, kedy sa úprimnosť príliš nenosí a v spoločnosti niekedy nosíme masky, môžu byť tieto obuváky príjemnou zmenou. Prineste do svojho domova porciu srandy a spravte z každého vyprevádzania vašich hostí svieži, kultúrny zážitok.

  • 1. Je úprimný.

    Ako sa hovorí, niekedy pravda bolí. Ale ak tú pravdu za vás povie niekto iný, môže z toho vzniknúť celkom veselá situácia. Pre niekoho to však môže byť aj tak príliš, preto tieto výrobky neodporúčame citlivejším povahám.

  • 2. Je ekologický.

    Ďalšou skvelou povahovou vlastnosťou je jeho samotný pôvod. Úprimné Obuváky sú vyrábané z odpadových materiálov strojárskej výroby, ktoré by ináč skončili na smetisku a tým pádom sú šetrné k prírode. Škoda len, ze vás šetriť nebudú.

  • 3. Je praktický.

    Jeho nadštandardná dĺžka až 71cm vám uľahčí každodenné obúvanie obľúbených topánok bez nutnosti zohýňať sa, krčiť, alebo opierať sa o stenu. Jeho kovový pôvod navyše zabezpečí, že sa pred nikým len tak neohne a zostane vždy v pozore.

Každý z nich je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach.

Vyberte si nápis, s ktorým sa najviac stotožnujete a zároveň si zvoľte farbu, ktorá sa vám najviac hodí do vašeho príbytku.

Zobraziť celú ponuku

Originálne darčekové balenie

Ak to máme robiť, tak to robme poriadne. Pri tomto výrobku sme samozrejme nezabudli ani na praktické darčekové balenie, ktoré vám uľahčí celý proces darovania. Okrem iného je tento nevšedný "unpacking experience" niečo, čo ste ešte určite nezažili.