O nás

Sme rodinná firma zo Spišskej Novej Vsi zameraná na manufaktúrnu výrobu kožených opaskov.

Toto tradičné remeslo ponímame štýlom nám vlastným a vkladáme doň to najdôležitejšie, čo máme - naše srdce, čas a energiu.

 

1994.

V tomto roku sa v Spišskej Novej Vsi začal písať náš príbeh o výrobe kožených opaskov.

Bez väčších skúseností, iba s obrovskou chuťou vytvoriť niečo nové sme sa pustili do objavovania neznámych vôd.

Vďaka odhodlaniu a jasnému cieľu sa z malej manufaktúry vytvorila prosperujúca firma, zameraná na výrobu širokého portfólia doplnkov z pravej kože.

Neočakávané okolnosti a rozdielne životné cesty zakladateľov však zmenili náš smer a vyformovali nás do úplne novej podoby.

Nadobudnuté skúsenosti, nezlomná vôľa a chuť vytvárať niečo nové nám v posledných rokoch umožňujú fungovať ako rodinný podnik, zameraný na pestrú škálu kožených opaskov pre mužov aj ženy.

Kombinácia kvalitných materiálov od zahraničných výrobcov a naších slovenských koreňov vytvára špecifickú ponuku produktov s nezameniteľným rukopisom.

Od obojstranných opaskov pre pánov, cez pestrofarebné dámske opasky, až po autentické dizajnové opasky z limitovanej edície pre zákazníkov, ktorý sa chcú odlíšiť od davu.

Každý deň si dávame za úlohu posúvať sa malými krokmi dopredu, zdokonalovať výrobné procesy a spájať toto tradičné remeslo s modernými prvkami v každom smere.

 

Touto cestou by sme sa radi poďakovali každému, kto nás podporuje a sprevádza na našej ceste.

Našej rodine, priateľom, zákazníkom, fanúšikom a ľuďom, ktorí s nami spolupracujú a motivujú nás do ďalšej tvorby - ste pre nás nekonečná inšpirácia.

Ak vás zaujal náš príbeh a chceli by ste sa dozvedieť viac, tak odporúčame rozhovor s nami pre Forbes.sk.

S pozdravom,

HOFFEfamily

2024