hľadáte kvalitný a elegantný

SVADOBNÝ OPASOK?

Tak to ste na správnom mieste.

V našej dielni sa špecializujeme na výrobu kvalitných opaskov z pravej kože, ktoré sa skvele hodia k akémukoľvek elegantnému outfitu. Vďaka našej širokej ponuke si môžete dokonca zladiť opasok s vašimi koženými topánkami.

Pokračujte ďalej a zistite viac.

Zobraziť ponuku opaskov
 • 1. Kvalitné vypracovanie

  Všetky opasky vyrábame z pravej kože priamo u nás v dielni v Spišskej Novej Vsi, takže si môžete byť istý ich originalitou a kvalitou, ktorá vás počas svadobného dňa nezradí.

 • 2. Ladenie k topánkam

  Ak si dávate záležať na každom detaile a váš svadobný outfit chcete dotiahnuť do dokonalosti, vyberte si opasok z kože, ktorá farebne ladí s vašimi svadobnými topánkami.

 • 3. Prispôsobenie veľkosti

  Dôležitým prvkom pri výbere správneho opasku je samozrejme aj jeho veľkost - my vám váš nový svadobný opasok prispôsobíme presne na mieru. Ako správne merať zistíte TU.

1 z 8
 • Radvanis

  100% Odporúča obchod

  ★ ★ ★ ★ ★

  Som veľmi spokojný s kvalitou a spracovaním. Rád podporujem dobrú prácu lokálnych firiem. Predošlý opasok mám viac ako 10 rokov a som rád, že som si mohol kúpiť ďalšie!

 • Palo

  100% Odporúča obchod

  ★ ★ ★ ★ ★

  Rychle dodanie, kvalita tovaru zodpoveda jeho popisu na webe. Uplna spokojnost.

 • Mariana

  100% Odporúča obchod

  ★ ★ ★ ★ ★

  Maximálna spokojnosť, je vidno, že opasok je naozaj kvalitný, krásne prepracované detaily, personalizované nápisy na vnútornej strane a iniciály na vonkajšej sú úžasný detail.

Darčekové balenie

Každý opasok balíme do štýlového, darčekového balenia, takže z neho jednoducho urobíte aj skvelý, svadobný dar. V prípade záujmu vieme na opasky navyše potlačiť aj venovanie, či iniciály obdarovanej osoby.